Porozmawiajmy - jakie jest idealne krzesło recepcyjne?

Wszyscy wiemy, że recepcja w każdym budynku musi robić niesamowite wrażenie. Jest to niepisana zasada w prawie prowadzenia działalności gospodarczej. Jeśli masz niechlujną, nieuporządkowaną i ogólnie nieprofesjonalną recepcję, to zrobisz fatalne pierwsze wrażenie. A takie wrażenie trudno zmienić.

Natrafiliśmy na tę bardzo przydatną infografikę (poniżej), która przedstawia 20 sposobów na zrobienie dobrego wrażenia w recepcji. Co o tym sądzisz?

Jednym z tych elementów są trwałe i luksusowe meble biurowe. Dlaczego? Ponieważ musisz prezentować wysoką jakość, aby goście myśleli, że standard Twojej firmy jest taki sam. Częściowo chodzi tu również o komfort. Jeśli oczekujesz, że Twoi goście będą siedzieć i czekać na twardych, niewygodnych krzesłach, od samego początku wprawisz ich w zły nastrój. W recepcjach doskonale sprawdzają się krzesła typu "tub", ponieważ przypominają one bardziej fotele salonowe, a jednocześnie zapewniają odpowiednie oparcie w miejscu pracy.

Można również rozważyć sofy biurowe, jeśli poczekalnia ma mieć bardziej relaksujący klimat. Wszystko zależy od rodzaju prowadzonej działalności, ale nowoczesne siedziska do recepcji powinny wyglądać pomysłowo, a jednocześnie wygodnie.

Co o tym sądzisz? Czy uważasz, że recepcje biurowe powinny być przytulne, czy raczej powinny mieć bardziej profesjonalny wygląd? Odwiedź naszą stronę na Twitterze i podziel się swoimi pomysłami.