Jakich cech należy szukać w najlepszej przestrzeni do pracy?

Jeśli musisz pracować w przestrzeni co-workingowej, masz przed sobą duży wybór.

Przestrzenie co-workingowe to idealne miejsce dla freelancera, osoby pracującej w domu lub pracownika zdalnego, aby zmienić scenerię, nawiązać kontakty z innymi podobnie0 myślącymi pracownikami i skorzystać z wysokiej klasy biurka, które często znajdują się na miejscu!

Przestrzenie co-workingowe nie są przeznaczone do regularnej pracy i mają charakter przejściowy, tzn. rezerwuje się je i korzysta z nich wtedy, kiedy są potrzebne; nie jest to miejsce, z którego będzie się korzystać przez cały czas.. Na stronie Wiele miejsc do pracy wspólnej znajdziesz w największych ośrodkach dla cyfrowych nomadów na całym świecie, ale także w większych miastach Wielkiej Brytanii, jako miejsce dla osób pracujących w domu oraz tych, które wyjeżdżają w delegacje i potrzebują bardziej biurowego miejsca do realizacji zadań.

Dobrą stroną przestrzeni do pracy zespołowej jest to, że są one wyposażone w profesjonalne meble biurowe, które pomagają wykonać więcej zadań, gdy jesteś z dala od swojego normalnego środowiska pracy. Znajdziesz tu wygodne krzesła biurowe z siatkowym oparciem, duże biurka, drukarki, sale konferencyjne, wysokiej jakości stronę wysokiej jakości Internet i oczywiście kawę z kranu!

Jeśli więc chcesz spróbować pracy w przestrzeni co-workingowej, na co powinieneś zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji, którą z nich wybrać? Zapoznaj się z poniższą infografiką.

Źródło - https://www.infographicsarchive.com/business-economics/infographic-7-steps-selecting-coworking-space/

Zobaczysz, że jednym z pierwszych punktów na tej infografice jest koszt. Za korzystanie z przestrzeni co-workingowej trzeba zapłacić, co przypomina trochę wynajmowanie biurka na cały dzień. Koszty mogą się różnić w zależności od miejsca miejsca Prawdopodobnie duże miasta, takie jak Londyn, będą pobierać wyższe opłaty niż mniejsze lokalizacje. Mimo to można się rozejrzeć i znaleźć miejsca do pracy zespołowej, które są warte swojej ceny.

Powinieneś także upewnić się, że miejsce, które wybierzesz, ma takie udogodnienia, jakich potrzebujesz do wykonywania swojej pracy. Każdy będzie potrzebował innych rzeczy, więc na przykład, jeśli potrzebujesz kabin do pracy prywatnej, musisz zapytać o rodzaj mebli, którymi dysponują. Jeśli potrzebujesz skanować i drukować dokumenty, również musisz zapytać o to wcześniej, ale większość przestrzeni co-workingowych i tak dysponuje drukarkami i podobną technologią. Większość z nich ma również stronę internetową, na której można znaleźć wszystkie potrzebne informacje.

Często można przyjść i znaleźć wolne miejsce, ale może być też konieczna wcześniejsza rezerwacja. Zależy to od tego, jak popularna jest dana przestrzeń do pracy zespołowej i czy chcesz pracować w niej w szczególnie intensywnym okresie. Również w tym przypadku przeprowadzenie badań i rozejrzenie się po okolicy pomoże znaleźć idealne miejsce do spędzania czasu pracy.

Wiele osób potrzebuje również miejsca do spotkań, na przykład do prowadzenia wideokonferencji. Większe miejsca współpracy często dysponują takimi udogodnieniami, co oznacza, że możesz kontaktować się ze swoimi klientami z całego świata i robić to, co musisz, niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy nie.

Innym plusem jest to, że w miejscach pracy zazwyczaj można napić się kawy, co z pewnością pomaga w szybszym i bardziej produktywnym przebiegu dnia!

Czy próbowałeś już wcześniej pracować w przestrzeni co-workingowej?

W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił gwałtowny wzrost popularności przestrzeni co-workingowych, co z pewnością pokrywa się z liczbą osób, które decydują się na pracę w elastyczny sposób. Równie imponujący jest wzrost popularności cyfrowych nomadów, nic więc dziwnego, że te dwa zjawiska idą ze sobą w parze.

Oczywiście, nie musisz być podróżować Oczywiście nie musisz podróżować po świecie i pracować, aby korzystać z przestrzeni co-workingowej, a następnym razem, gdy będziesz poza biurem w podróży służbowej, dlaczego nie poszukać wysokiej jakości wysokiej jakości przestrzeni do pracy zespołowej. Nigdy nie wiadomo, może spotkasz tam nowego potencjalnego klienta!