5 niezbędnych mebli biurowych dla kreatywnego projektu biura

Jeśli chcesz iść w dół linii kreatywnego projektu biurowego, musisz myśleć nieszablonowo, jeśli chodzi o to, co umieszczasz w nim i jak go dekorujesz.

Pamiętaj, że ten typ przestrzeni musi być jasny, podnoszący na duchu i pozytywny. To nie ma być negatywne lub ciągnąć cię w dół. Cały punkt tego typu projektowania biura jest, aby przestrzeń była przyjemnym miejscem do bycia i inspirowania kreatywnych pomysłów i sugestii.

Problemem jest to, że aby stworzyć tego typu przestrzeń, prawdopodobnie będziesz musiał przerobić swój wystrój i do pewnego stopnia swoje meble biurowe. Niekoniecznie trzeba wydać fortunę, ale trzeba będzie dokonać powszechnych zmian w odczuciu swojego biura, aby stworzyć odpowiedni rodzaj wibracji, aby zmieścić się w definicji kreatywnego biura.

Pomyśl o jaskrawo kolorowych ścianach i wzorach, możesz nawet pomyśleć o zejściu do linii geometrycznych lub abstrakcyjnych wzorów, i upewnij się, że masz mnóstwo roślin biurowych tam, aby pomóc w czystości powietrza i zmniejszyć stres - czasami burza mózgów może spowodować, że poczujesz się trochę wyciągnięty!

Poza wystrojem, jakie meble biurowe mogą pomóc Ci w osiągnięciu wysokich not w Twoim kreatywnym projekcie biura?

  1. Innowacyjne meble na przerwę - Kreatywna przestrzeń potrzebuje miejsca, w którym można się wyciszyć na pięć minut. Jeśli stale współpracujesz, dość szybko się zmęczysz, a brak przerw wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie. Przestrzeń do odpoczynku jest do tego idealna, ale upewnij się, że szukasz jasnych i innowacyjnych projektów, które będą pasować do całej atmosfery kreatywnej przestrzeni.
  2. Kabiny - Ponownie, pracownicy potrzebują miejsca, do którego mogą się udać, gdy potrzebują kilku minut dla siebie, ale kabiny oferują również prywatność dla pracowników, którzy chcą usiąść i przedyskutować coś, co być może nie jest odpowiednie do omówienia w biurze na otwartym planie. Może to być również świetne miejsce do koncentracji na cichej pracy, gdy reszta biura może być nieco hałaśliwa we współpracy.
  3. Biurka zławkami - Biurka te są doskonałym narzędziem do współpracy, ale są również idealne do wzmocnienia ducha zespołu, ponieważ ludzie siedzą razem. Oczywiście, nie jest to idealna opcja dla prywatności, więc może trzeba będzie pomyśleć o dodaniu ekranów w biurze, jeśli zadania wymagają koncentracji. Ogólnie jednak, biurka z ławkami są innowacyjne, kreatywne i oszczędzają miejsce.
  4. Siedzenia w jaskrawych kolorach - Nie musisz mieć zwykłych krzeseł biurowych! Pomyśl o wysokich stołkach, krzesłach wannowych i aktywnych siedzeniach. Upewnij się, że jakakolwiek opcja jest zgodna z wystrojem, więc zwróć uwagę na jasne kolory i kreatywne projekty.
  5. Stoły do pracy nastojąco/biurka z regulacją wysokości - Ważne jest, aby w miejscu pracy pozostać tak aktywnym, jak to tylko możliwe, a rutyna siedzenia i stania jest odpowiedzią na ten problem. Stoły z regulacją wysokości lub biurka z regulacją wysokości pozwalają kontynuować pracę lub wykonywać obowiązki związane ze współpracą, jednocześnie wstając i wykonując kilka minut ćwiczeń. Będziesz również korzystać z właściwości zwiększających koncentrację, co jest idealne dla produktywności i oczywiście współpracy.

Patrząc w kierunku wyboru mebli biurowych, które są tak innowacyjne, jak cały układ kreatywnego biura sam, będziesz w stanie wyposażyć i zaprojektować swoją przestrzeń w odpowiedni sposób. To daje więcej miejsca na pomysły, sugestie i obfite wysiłki rozwiązywania problemów. To może tylko przynieść korzyści Twojej firmie w dużym stopniu, a z pewnością okaże się przyjemnym miejscem pracy również dla Twoich pracowników.

Oczywiście, zanim wprowadzisz jakiekolwiek zmiany, pamiętaj, aby porozmawiać o tym z pracownikami i poprosić ich o sugestie. W ten sposób pomagasz im poczuć się docenionymi i wysłuchanymi, a także unikasz problemów związanych z niepokojem, które powstają w wyniku nowych zmian.