5 rzeczy do rozważenia przed zmianą wystroju biura

Czasem zmiana jest równie dobra jak odpoczynek, a czasem potrzebujemy przestawić rzeczy i odświeżyć przestrzeń w celu zwiększenia wydajności i morale.

Tak jest z pewnością, jeśli chodzi o układ Twojego biura i ogólny projekt.

Jeśli masz ten sam wygląd swojego biura od dłuższego czasu, może być tak, że nie służy Ci już w najlepszy możliwy sposób. Jest to również prawdopodobnie dość nudne dla Twoich pracowników, aby przejść do tej samej przestrzeni każdego dnia i zauważyć, że nic nie zmieniło się od kilku lat!

Pracownicy się zmieniają, a to oznacza, że zmieniają się nasze potrzeby. Czy to możliwe, że układ Twojego biura musi zostać zmieniony, aby zwiększyć wydajność i iść z duchem czasu?

Zobacz ten film, który mówi o tym, jak można poprawić projekt biura, aby nadążyć za tymi zmieniającymi się czasami.

Jeśli myślisz o zmianie rzeczy wokół trochę, trzeba rozważyć kilka rzeczy ostrożnie przed dokonaniem jakichkolwiek drastycznych zmian. Dowód jest w planowaniu i jeśli wziąć czas, aby uzyskać tę część procesu w prawo, wynik końcowy jest pewien, aby być bardziej udany w końcu.

Więc, co należy dokładnie przemyśleć przed zmianą całego projektu biura lub układu?

  1. Co myślą Twoi pracownicy? - Bez wątpienia najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić na początku jest omówienie swoich pomysłów z pracownikami. To oni pracują w tym biurze każdego dnia, więc wszelkie zmiany, które wprowadzisz, będą miały na nich wpływ. będą miały na nich wpływ w duży sposób. Informując ich i prosząc o opinie, możesz pomóc im poczuć się częścią procesu, co zmniejszy niepokój i podniesie morale. Możesz również poznać kilka ciekawych pomysłów, na które sam byś nie wpadł!
  2. Rozważzalety i wady - Po pierwsze, czy naprawdę musisz wykonać ten ruch? Jeśli zdecydujesz, że tak, musisz wziąć każdy potencjalny układ biura i spojrzeć na jego indywidualne zalety i wady. Czy można zmieścić odpowiednią liczbę biurek biurowych wewnątrz? Czy będzie to drastyczna różnica w biurze? Czy będzie to wymagało całkowitej zmiany kultury w przestrzeni? Zważyć wszystko przed dokonaniem ostatecznego wyboru.
  3. Koszt - Oczywiście, koszt zmiany układu biura musi być stosunkowo niski, w przeciwnym razie, trzeba zakwestionować jego sens. Podczas gdy nie będzie to darmowe, istnieją sposoby, które można zmniejszyć koszty tej zmiany, dzięki czemu jest to bardzo realna możliwość i jedna, która nie zniszczy twoich marż zysku w najbliższej przyszłości.
  4. Rodzaje mebli biurowych, które musisz kupić - Większość układów biurowych wymaga pewnych rodzajów mebli, aby uzupełniają ich cel. Na przykład, plan otwarty biura potrzebują kabin, ekranów biurowych, paneli akustycznych itp. Zrób listę wyborów mebli, których potrzebujesz, a następnie poszukaj konkretnych opcji na swojej krótkiej liście.
  5. Przyszły rozwój firmy - Gdzie planujesz na w przyszłości? Czy widzisz siebie rosnącego i potrzebującego więcej pracowników? W takim przypadku, czy układ, z którym zamierzasz iść accommodate that future growth? Ważne jest, aby mieć jedno oko na przyszłość, aby uniknąć konieczności przechodzenia przez cały proces ponownie za kilka lat.

Jak widać, jest wiele do przemyślenia przed podjęciem ostatecznej decyzji i rozpoczęciem prac. Poświęcając swój czas na początku, można uniknąć wszelkich problemów w przyszłości i oczekiwać bardziej produktywnego, zdrowego i szczęśliwego środowiska biurowego w wyniku.