Czym jest dobra praca zespołowa w porównaniu ze złą pracą zespołową?

 

Dziś skoncentrujemy się na temacie pracy zespołowej.

Praca zespołowa może stanowić różnicę między sukcesem a porażką. Istnieją jednak dwa różne rodzaje pracy zespołowej - dobra i zła.

Zespół, który podąża w tym samym kierunku, pracuje sprawiedliwie i równo, zawsze będzie odnosił sukcesy. Z drugiej strony, zespół, w którym panuje plotkarstwo, zdrada, a jego członkowie starają się wyróżniać, nigdy nie osiągnie zamierzonego celu.

Obejrzyj ten film, aby w bardzo prosty, ale skuteczny sposób pokazać, jak wygląda dobra praca zespołowa w porównaniu ze złą.

 

Jak widać, dobra praca zespołowa polega na tym, że wszyscy się nawzajem chronią i pracują dla wspólnego celu. Zła praca zespołowa to nieuwzględnianie wszystkich w równym stopniu, co sprawia, że nikt nie wygrywa. W efekcie stawiasz ogromną ściankę działową między zespołem a osobą, którą do siebie zrażasz, a to nigdy nie będzie działać. Poza tym nie jest to przyjemne i harmonijne środowisko.

Z drugiej strony, dobra praca zespołowa prowadzi do osiągnięcia wspólnego celu, a przestrzenie do pracy zespołowej są idealne do współpracy. Jest to wydzielona przestrzeń, która pozwala każdemu na podzielenie się swoimi pomysłami w spokojnym miejscu. Jeśli w Twoim biurze nie ma jeszcze takiej przestrzeni, sprawdź meble biurowe w Londynie, jeśli znajdujesz się w tym regionie, aby stworzyć atmosferę sprzyjającą współpracy.

Co Twoim zdaniem wpływa na dobrą pracę zespołową? Odwiedź naszą stronę na Twitterze i podziel się swoimi uwagami!