Czym jest marketing zwinny?

W nowoczesnym środowisku biurowym istnieje wiele różnych podejść, a o jednym z nich być może jeszcze nie słyszałeś!
Mowa o zwinnym marketingu.

Zwinny marketing różni się nieco od jednego z największych obecnie trendów w systemach biurowych, a mianowicie od zwinnego środowiska pracy, ale łączy go to, że ma podobne wartości. Sam zwinny marketing jest tak naprawdę pomysłem na zwinne tworzenie oprogramowania, ale jeśli naprawdę przyjrzeć się trzem różnym terminom związanym ze zwinnością, to u ich podstaw leżą trzy rzeczy:

- Bycie elastycznym
- adaptacyjność
- współpraca.

Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się, czym jest zwinny marketing i jakie korzyści może przynieść Twojej firmie.

Czy na podstawie informacji zawartych w filmie uważasz, że zwinny marketing to droga, którą chciałbyś podążać? Wygląda na to, że wszyscy jesteśmy zwinni, jeśli chodzi o miejsce pracy, a projektowanie biur okazało się bardzo przydatne - czy marketing też może być?

Omawianie strategii marketingowej przy stole konferencyjnym to jedno, ale wprowadzanie jej w życie to zupełnie inna sprawa.
Zwinny marketing oznacza, że Twoja strategia będzie się zmieniać w zależności od sytuacji, będzie angażować wiele osób i będzie elastyczna w podejściu. Jeśli uda Ci się to wszystko połączyć z odpowiednim otoczeniem biurowym, w którym Twoi pracownicy będą mogli wymyślać fantastyczne pomysły marketingowe, np. inwestując w wysokiej jakości meble biurowe, być może w rezultacie zaobserwujesz wzrost zysków!

Czy jesteś gotowy, aby zrobić pierwszy krok w swojej podróży w kierunku zwinnego marketingu?

Źródło: www.dknewmedia.com/agile-marketing-journey

Jakie jest Twoje zdanie na temat zwinnego marketingu?